خرید از بانه ، فروشگاه افرازش

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

با کولرگازی اینورتر بوش در محیط خانه تغیرات زیادی ایجاد می کند شما در حالی که خانه خود را به فضای مدرن و شیک تبدیل می کنید از کارایی فوق العاده آن هم لذت خواهید برد بوش با امکانات و قابلیت های پیشرفته ای که در اختیار شما می گذارد شما را با راحتی و سبکی مدرن آشنا می کند.

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

نوآوری فوق العاده در طراحی ، عملکرد و کم صدا بودن همه در کولرگازی اینورتر بوش برای راحتی و آسایش شما گرداوری شده است.

 

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

کیفت و بازدهی بالای کولرگازی اینورتر بوش همراه با صرفه جوی در انرژی یکی از برتری های آن نسبت به کولر گازی های دیگر است به طوری که برای کولرگازی های غیر از بوش وقتی کیفت را افزایش داده اند به مقدار مصرفی برق و هزینه های آن توجه نداشته اند یا بلعکس کولر گازی های که از انرژی کمی استفاده می کنند بسیار بی کیفیت هستند . خوشبختانه کولر گازی اینورتر بوش این مشکل را برای شما حل کرد ه است که کیفت بالا ی سرمایش وگرمایش درکنار هزینه کمی که برای مصرف برق و انرژی پرداخت خواهید کرد.

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

همه کولرگازی ها از گازهای به نام R22 و R410A استفاده می کنند . گازR22 نخستین گاز مورد استفاده کولر گازی ها بوده است که به دلیل مضر بودن برای محیط زیست و تخریب لایه ازون همیشه مورد انتقاد کارشناسان و حمایت کنندگان محیط زیست  بوده به همین دلیل برای رهایی از این مشکل گاز  R410A اختراع شد که بی ظرر و کم مصرف تر است که کولر گازی های اینورتر بوش از آن استفاده می کنند.

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

یکی دیگر از قابلیت های چشم گیر کولر گازی اینورتر بوش این است می توانید با قرار دادن کولر گازی در یک جای مناسب باد را به تمام نقاط خانه ارسال کنید و درهزینه صرفه جوی کنید و یا میتوانی از مینی اسپلیتهای بوش برای اتاق های کوچکتر و راحتی بیشتر استفاده کنید.

کولر گازی های اینورتر بوش به گونه ی طراحی شده اند که فضای کمی از خانه شما را بگیرد و به راحتی نصب شود و یا حتی در حین سرویس  کولر مشکلی برای شما پیش نیاید و شما به راحتی بدون کمک و صرف هزینه هر بار کولر گازی خود را تمیز و سرویس کنید.

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

کولرگازی های اینورتر با کمک تکنولوژی در حین عمل کرد خود  هوای خانه را هم به هوای بدون میکروب تبدیل می کند کولر گازی اینورتر بوش با قدرت تشخیص ذرات گرد و غبار و باکتری ها آن هارا از بین می برد یا حتی شما میتوانید حالت تهویه  را انتخاب کنید و خانه یا محیط خود را استیرلیزه کنید.

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

کنترل از راه دور در کولرگازی اینورتر بوش کمک می کند تا مدیریت دمای محیط یا خانه خود را راحتر با ویژگی هایی مانند عملکرد خودکار، راه اندازی مجددو…… همچنین به شما اجازه می دهد دمای مورد نظر را به سرعت تغییر دهید یا  آن را ثابت نگه دارید. علاو بر کنترل کولر گازی میتوانید با استفاده از وای فای کولر گازی را به گوشی هوشمند خود متصل کنید و آن را به آسانی کنترل کنید.

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

در کولرگازی اینورتر بوش فن موتور به گونه ای طراحی شده است که محیط خانه یا فضای مورد نطر شما را به سرعت به دمای دلخواه شما برساند .

کولرگازی اینورتر بوش در ایران

با انتخاب حالت خواب دستگاه به طور اتوماتیک هر 30 دقیقه یک بار دما کاهش می یابد این عمل کاهش میزان رطوبت و پایین آوردن میزان درجه حرارت گرم خواب دلپذیری را برای شما و خوانواده یتان فراهم می کند و نیازی برای بیدار شدن برای تنطیم مجدد دما نیست و با خیالی راحت و آسوده می خوابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برچسبها: , , , , , ,