درباره بانه بهشت

شهر بانه به دلیل موقعیت خاص خود به ارزان بودن کالاها مشهور گشته و همین موضوع موجب ایجاد بستر مناسبی برای تجارت ملی و خلق برندهای برجسته ای همچون لوازم خانگی الجی،سامسونگ،سونی و برندهای معتبر جهانی از درون بازار این شهر شده است. دانستن این موضوع و همچنین زمان و هزینه بر بودن مسافرت به بانه توجه همگان را به خریدهای اینترنتی جلب کرده است که گزینه مناسبی برای خرید بسیاری از کالاهای موجود می باشد. پس کافی است با انتخاب بهترین فروشگاه اینترنتی و بررسی و مقایسه دقیق محصولات اقدام به انجام خرید های خود نمایید.

فروشگاه اینترنتی بانه بهشت” در اسفندماه سال 1394 با کادری جوان و متعهد و مدیریت منسجم و اصولی فعالیت خود را مبتنی بر تجارت سالم و حرفه ای از شهر تجاری بانه آغاز نمود و با دریافت نمایندگی فروش از برندهای معتبر و مطرح در این شهرستان اقدام به فروش محصولات نمود. در راستای حمایت از مشتریان تمامی محصولات فروشگاه بانه بهشت از کیفیت تائید شده توسط نمایندگی های مذکور برخوردار بوده و از لحظه خرید مشمول خدمات پس از فروش می باشند.

درباره بانه بهشت

بانه بهشت” در چارچوب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد و خود را ملزم به رعایت تمامی آنها می داند.

“بانه بهشت” دارای نماد اعتماد الکترونیک و سایر مجوزهای لازم از مراجع معتبر قانونی می باشد از این رو، رعایت حقوق مشتری و پاسخگویی منظم و به موقع، اولویت اول فروشگاه بانه بهشت می باشد.