راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی

ریموت کنترل های کولر گازی برای پیشرفت در راحتی بیشتر شما، تکامل یافته اند . قابل ذکر است امروزه تمام دستگاه های تهویه هوای خانه ها یا دفاتر شما دارای کنترل کننده های الکترونیکی هستند ،که هوشمند و دارای ویژگی های زیاد و کاربردی می باشند .

ریموت کولرگازی بوش

به دلیل شباهت های زیاد میان ریموت کنترل کولرگازی بوش یک توضیح کلی برای آشنایی شما برای انواع آن کافی است ما سعی بر این داشته ایم که به شیوه ای ساده و قابل فهم توضیحاتی مختصر و کاربردی را به شما ارائه دهیم تا با عملکرد و کاربرد کلید ها روی کولر گازی خود آشنا شده و کاربرد آنها را بدانید .

راهنمای ریموت کولر گازی

1. برای روشن و خاموش کردن کولرگازی یا شروع و لغو تایمر آن استفاده می شود.

2. تنظیم زمان خاموش کردن تایمر کولر گازی

3. تنظیم زمان روشن کردن تایمر کولر گازی

4. تنظیم جهت پرتاب باد به جهات مختلف

5. تنظیم سرعت چرخش فن

6. حالت خواب یا برعکس آن turbo (دراین حالت بیشترین پرتاب باد توسط فن صورت می پذیرد. این قابلیت به منظور ایجاد تسریع در خنک شدن محیط دلخواه شما در کولر های گازی تعبیه شده است)

7. تنظیم درجه دمای سرد یا گرم کولرگازی

8. انتخاب حالت کولر گازی(سرما  – گرما – خشک – فن – اتوماتیک)

9. نشانگر انتن دهی فرستنده ریموت به کولر گازی

10. نشانگر حالت های کولر گازی

ریموت کولر گازی

  • سرما جهت سرمایش
  • گرما جهت گرمایش
  • خشک جهت رطوبت گیری
  • فن جهت تهویه محیط
  • اتوماتیک جهت نگه داشتن خودکار دما در یک حالت

11. نشانگر تنظیم دمای کولرگازی

12. نشانگر روشن یا خاموش بودن حالت توربو

13. نشانگر روشن یا خاموش بودن حالت خواب

14.نشانگر سرعت فن

15.نشانگر جهت باد

16. نشانگر روشن بودن تایمر

17. نشانگرخاموش بون تایمر

18. نشانگر میزان باطری

19. پرتاب باد به همه جهات

نکته : اگر کولر گازی شما با مشکل مواجه شد مثلاً در تابستان سرمایش آن به خوبی کار نکرد و احساس کردید تنظیمات کولر شما با مشکل مواجه شده است کولر را خاموش کرده سپس برق اصلی کولر را قطع کنید و بعد از آن باطری ریموت کنترل کولر گازی را جدا کرده و دوباره جایگزاری کنید ، سپس دکمه روشن شدن کنترل را زده و آن را روی حالت COOL (سرمایش) قرار دهید حالا دکمه خاموش شدن کنترل را بزنید و بعد از آن  و فیوز اصلی کولر را وصل کنید و با کنترل کولر را روشن کنید چند دقیقه صبر کنید اگر کولر در حالت سرمایش راه‌اندازی شد که شما موفق شدید ولی اگر سرمایی تولید نشد کولر گازی شما با مشکلی مواجه شده است.

کنترل هوشمند کولر گازی

شما در این حال می توانید برای کولر گازی های وای فای دار هوشمند بوش از گوشی همراه خود برای کنترل کولر گازی اقدام نمایید ،در هرمکانی که باشید با تلفن هوشمند خود می توانید تایمر روشن یا خاموش کردن کولرگازی را به آسانی تنظیم کنید و یا قبل از رسیدن به منزل یا محل کار ، دستگاه را روشن کنید.

کنترل از راه دور کولر گازی

قابلیت هوشمند کنترل از راه دور برای راحتی و کنترل بیشتر بر روی دستگاه کولر گازی شیوه کار با آن به گونه ای است که نرم افزار مرتبط با کولر گازی را بر روی گوشی خود نصب کرده و از طریق آن می توانید در هر جا و مکانی که هستید کنترل کولر گازی خود را بدست بگیرید و از راه دور آن را روشن و خاموش کنید یا حتی درجه دما را در دست داشته باشید .

لینک های مرتبط:

دیدگاه‌ها (۰)

*
*